Služby

Poradenství

Vždy se na nás můžete obrátit s dotazy a dohodnout se na první konzultaci vašeho projektu. Naše spolupráce se ale opravdu dá do pohybu až budete mít připravený projekt od architekta opatřený stavebním povolením. Podle toho už dokážeme pochopit vaší vizi a můžeme vám pomoci projekt doladit a optimalizovat na základě našich zkušeností. Toto technické zkonkretizování s námi jako s realizátorem stavby je velmi dobrý postup, který zvyšuje kvalitu a efektivitu výsledku. Naše poradenství vás dokáže posunout dopředu, využít dané možnosti a dosáhnout dobrého výsledku. Vždy říkáme: dobrá příprava dělá dobrý projekt. Proto neváhejte a pojďte své plány a otázky probrat včas.

Konzultace = efektivita

Jsme si zcela jisti, že naše zkušené rady vám tak ve výsledku ušetří velké peníze. Jde především o to, že my dokážeme do vašeho projektu vnést realizační efektivitu, která navazuje na práci projektanta či architekta. Pomůžeme vám postavit projekt na pevných realizačních pilířích.

Projekt

Náš zákazník musí mít nejprve svůj projekt ujasněný a projekt musí disponovat stavebním povolením. My se přípravě projektu a zařizování stavebního povolení nevěnujeme, jsme čistě realizační firma. Na druhou stranu vůbec nevadí, pokud máte jenom chuť stavět s námi a máte vizi jen ve své hlavě nebo ve skice. Dokážeme vám poradit postup, doporučit projektanty a architekty a pomoci vám dát projekt do pohybu.

Dům na klíč

Dům na klíč je takový vrchol naší práce. Jedná se o kompletní službu, kde pro zákazníka výrazně snížíme objem starostí s novostavbou. Naše zkušenosti jsou především vidět na plánování celého postupu realizace stavby, v jejichž návaznosti je časová efektivita stavby. Postaráme se o všechny fáze projektu a přehledně vše provedeme tak, že se zákazník do svého nového domů může rovnou nastěhovat. 

Postup

Kontakt, konzultace a schůzka

Nejprve vás pozorně vyslechneme a budeme se snažit pochopit vaše přání a charakter práce, kterou poptáváte. Již na první schůzce je důležité vidět vaší skicu nebo obecný návrh od projektanta či architekta. Tyto informace nám pomohou vám poradit a vytyčit správnou cestu k cíli. Schůzka nad prázdným stolem nemá moc smysl pro obě strany. V prvních fázích je konzultace poskytována zdarma jako investice do našeho vztahu s vámi.

Kalkulace a smlouva

Jakmile se dohodneme na spolupráci, tak pro vás připravíme přehlednou kalkulaci. Zde uvidíte přesně popsaný rozsah služeb a jejich cenu. Snažíme se zde o co nejpřesnější informace, abyste měli přehled. Spolu s tím také připravíme smlouvu, kterou vám do detailu vysvětlíme než dojde k podpisu a vzájemným závazkům.

Stavba

Tato fáze je především na nás, ale vždy vám dáme dobrý pocit přehledu a kontroly nad probíhajícím projektem. Během průběhu stavby udržujeme dobrou komunikaci a na vaše podněty reagujeme okamžitě.

Dotažení do konce

Zakládáme si na tom, že rozjetý projekt dotáhneme do úspěšného konce včetně všech detailů ve vzájemné spolupráci s vámi.

Krulich s.r.o., Zápská 1862, 250 01 Brandýs n/L, Česká republika IČ 27877922, DIČ CZ27877922

Krulich-stavby-domu-k-blue