Služby

Poradenství

Správná rozhodnutí uděláte jen pokud máte ty správné informace. Proč například nedoporučujeme dřevostavby? Jsou levnější přibližně o 10%, jejich hodnota ale oproti klasickým stavbám v čase klesá rychleji a jsou také mnohem citlivější na správné utěsnění, na vlhkost, požár, záplavu a další podobné vlivy. Potom je často dost dobře ani nelze rekonstruovat.

E

Jsme tu pro vás

Nikdo není vševědoucí a jakákoliv stavba se dá vždy rozmyslet a provést ještě lépe, než si teď myslíte. Naše poradenství vás dokáže posunout dopředu, využít dané možnosti a dosáhnout dobrého výsledku. Vždy říkáme: dobrá příprava dělá dobrý projekt. Proto neváhejte a pojďte své plány a otázky probrat včas.
E

Ty nejcennější věci jsou zdarma

Často se to tak říká… Naše konzultace jsou v prvních fázích spolupráce a v rámci projektu zcela zdarma. Bereme je jako způsob jak vás poznat, pochopit vaše přání a začít ideálně dlouhodobý vztah, který třeba povede k dalším projektům. Víme, že se nám tato investice vyplatí.
E

Konzultace = ušetřené peníze

Známe mnoho příběhů, kde pro zákazníka přebíráme rozdělaný projekt. Je to proto, že při prvním pokusu nenačerpal odborné rady a připravil se tak o možnost projekt dobře dotáhnout. Jsme si zcela jisti, že naše zkušené rady vám tak ve výsledku ušetří velké peníze.

Projekt

E

Katalog G-Servis jako na dlani

Znáte G-Servis? Jejich rozsáhlé katalogy precizně připravených projektů ke stavbě rodinných domů jsou již legendou. Mnoho našich zákazníků si v těchto projektech vybralo – s naší pomocí – svůj ideální dům. Nabízíme vám jakýkoliv projekt z katalogu za stejnou cenu 28.600,- Kč.
E

Individuální přístup – individuální projekt

Není katalog nic pro vás? Máte svou vlastní vizi a chcete si užít spolupráci s architektem a interiérovým designérem naplno? I tady jsme připraveni vám nabídnout maximální řešení. Ve spolupráci s dobrými architekty a návrháři pro interiér vám umíme připravit projekt pouze pro vás a to za předem stanovenou cenu.
E

Víc než několik výkresů

Součástí projektu je podle nás kromě výkresů a dokumentace také dokonalé plánování jednotlivých postupů a samozřejmě opět zmíněné poradenství. Hledáme efektivitu a úspornost v tom, jak důkladně projekt připravujeme ve všech jeho součástech. Výhody jsou pak vždy na vaší straně.

Dům na klíč

Dům na klíč je takový vrchol naší práce. Jedná se o kompletní službu, kde zákazníka ochráníme od veškerých starostí. Postaráme se o všechny fáze projektu a přehledně vše provedeme tak, že se zákazník do svého nového domů může rovnou nastěhovat.

E

Co vše dostanete v ceně stavby?

Dům na klíč znamená minimum starostí pro vás. Naší úlohou je zařídit toho pro vás co nejvíc, samozřejmě pod vaším dohledem. V ceně stavby od nás dostanete konzultační čas, projektovou dokumentaci, vyřízení stavební dokumentace, zajištění financování a pozemkový servis.
E

Váš dům – to pro nás není jen tak

Váš dům je váš hrad. Je to velká investice a významný životní moment a s tím spojené závazky. Bude se vás týkat po mnoho desítek let a my chceme, abyste věděli, že to celé bereme velmi vážně. V naší firmě najdete solidního partnera, který je na vaší straně. Určitě vás uklidní, že náš přístup je takto maximální – prostě stavíme pro vás tak, jako bychom stavěli sami pro sebe.
E

Od začátku do konce s námi

Dům na klíč pro nás také znamená mnoho věcí sladěných v jeden velký celek. Můžete s námi počítat ve všem od konzultace, příprav, dokumentace a stavby až po zařízení interiérů a výběr nábytku. Spolupracujeme s architekty a interiérovými návrháři, doporučíme vám ty správné profesionály, kteří poskytují dobré služby s citem. Nejde vždy jen o peníze, ve svém domě se musíte cítit dobře a musít vás správně reprezentovat.

Hrubá stavba

E

Dobrá dokumentace je samozřejmostí

Hrubá stavba je základní a první fází stavby nového domu. Je to skelet, který lze ladit za procesu, aby do něj později dobře pasovaly další součásti. I tak u nás dostává hrubá stavba velkou pozornost a její dokumentaci připravujeme důkladně.
E

Spolupráce s námi = nevšední výhody

Na jedné straně je práce, kterou pro vás děláme my. Ta je z velké části organizační, jsou to kalkulace a přípravy, později dohled a pečlivé odstraňování nedostatků. Na druhou stranu váš úspěch určují také služby a produkty dodavatelů – zde jste s námi ve velké výhodě, protože vás propojíme s velkou sítí ověřených dodavatelů a navíc budete moci čerpat slevy jako náš zákazník.
E

Kompletní služby – kompletní spokojenost

V rámci hrubé stavby samozřejmě nabízíme ověřený způsob jak zajistit financování stavby a také vám pomůžeme se zařizováním ohledně pozemku. Máme rádi, když se projekt realizuje za klidných a dobře nastavených podmínek a děláme maximum proto, aby vše probíhalo správně.

Rekonstrukce

E

Detailní analýza = správný postup

Rekonstrukce stavby nebo její části je především postavená na dobrém pochopení a nastudování stávajícího stavu, někdy i historického stavu. Stejně jako při novostavbách i zde pracujeme pro vás podle ověřených postupů. Poradíme vám, které části zachovat a které potřebují opravit či nahradit. Cílem je provést citlivý zásah, který je zároveň ekonomicky promyšlený.
E

Průběh rekonstrukce pod kontrolou

V případě rekonstrukcí také připravujeme projektovou dokumentaci, zařizujeme pro vás stavební dokumentaci a financování stavby. Předchozí dobrá analýza původního stavu nám v realizační fázi pomůže zajistit, že rekonstrukce dobře dopadne a splní vaše očekávání a nároky dané místem a typem stavby.
E

Průhledná práce s cenou

Rekonstrukce dostává od nás stejnou péči jako novostavba a v rámci přípravy projektu uvidíte detailní kalkulace a popisy zvolených materiálů a postupů. V rámci rekonstrukcí se také častěji nabízí možnost spolupracovat s dalšími odborníky jako jsou statici a projektanti – to vše pro vás v rámci ceny projektu umíme zakomponovat a naplánovat.
d

Postup

1. Kontakt, konzultace a schůzka

Nejprve vás pozorně vyslechneme a budeme se snažit pochopit vaše přání a charakter práce, kterou poptáváte. Tyto informace nám pomohou vám poradit a vytyčit správnou cestu k cíli. V prvních fázích je konzultace poskytována zdarma jako investice do našeho vztahu s vámi.

2. Přehled, kalkulace a smlouva

Jakmile se dohodneme na spolupráci, tak my pro vás připravíme přehlednou kalkulaci. Zde uvidíte přesně popsaný rozsah služeb a jejich cenu. Snažíme se zde o co nejpřesnější informace, abyste měli přehled a aspoň nějaký vnitřní klid. Spolu s tím také připravíme smlouvu, kterou vám do detailu vysvětlíme než dojde k podpisu a vzájemným závazkům.

3. Příprava, plánování a detaily

Často zmiňujeme detailní přípravu a plánování. Tak v tento moment o to nejvíc jde a zde uvidíte jak dobří v tom jsme. Během vyřizování stavebního povolení / ohlášky už budeme pracovat na přípravě stavby, postupně budeme sestavovat harmonogram všech prací a domlouvat dodávky s dodavateli, budeme úkolovat naše stavbyvedoucí a další zaměstnance.

4. Stavba, dodělávky, ladění

Zde jde o hlavní část naší spolupráce, kde uvidíte jak vám před očima roste vaše stavba. Během tohoto procesu budete v kontaktu s jednatelem a se stavbyvedoucím – očekáváme vaše připomínky a další přání. Samotná stavba domu nebo realizace rekonstrukce má určité trvání, o kterém budete mít od začátku představu. Například zděný rodinný dům trvá přibližně 9 měsíců dle rozsahu prací.

5. Vše je hotovo

Dokončení stavby má sice jasné datum, ale často se stává, že si zákazník přeje další služby a dodávky. Například úpravu okolního terénu nebo dostavbu garáže apod. Proto je vztah s vámi pro nás důležitý, protože si přejeme spolupracovat dál. U nás máte vždy jistý zákaznický servis, přístup k výhodným cenám u dodavatelů a další výhodné nabídky. Vyplatí se tedy zůstat v kontaktu, u nás jste vždy vítáni.
u

Částé dotazy

Proč bychom se měli co nejdříve potkat osobně?

Telefon a email jsou často první nástroje komunikace, ale my zastáváme názor, že osobní setkání je nejlepší způsob jak vytvořit vzájemnou důvěru a pochopení. Přeci jen nám pravděpodobně svěříte jednu z největších životních investic a naše vztahy a komunikace mezi námi by měly být co nejvřelejší. To je vždy naší snahou.

Jak dlouho trvá vyřízení stavebního povolení / ohlášky?

U domu do 150 m2 je třeba pouze stavební ohláška. Její vyřízení zpravidla trvá do 40 dní.
U domu nad 150 m2 je třeba stavební povolení. Lhůta pro jeho vyřízení je do 90 dní. Doba se může lišit v závislosti na stavebním úřadu, který dokument vyřizuje.

Opravdu musí příprava a stavba dohromady trvat několik měsíců?

Stavba rodinného domu je významný životní krok pro každého z nás. Pro nás jako stavební firmu je to zároveň veliká zodpovědnost. Chápeme, že chcete bydlet co nejdříve. Potřebujeme ale určitý čas k organizaci celé stavby, aby veškeré práce probíhaly tak, jak mají a my mohli na konci předat stavbu s tím nejlepším svědomím.