O nás

Přístup

Jsme rodinná firma s osobním přístupem ke všem našim zákazníkům. Maximální objem práce u nás realizuje náš vlastní tým lidí od stavbyvedoucích po řemeslníky. Jako jedna z mála firem disponujeme vlastním vybavením a technikou. Tento přístup nám umožňuje zaručit se za odvedenou práci, efektivněji pracovat s cenovou kalkulací a zaručit kvalitnější služby zákazníkům. Naší snahou není klienty přesvědčovat, ale motivovat je správnými informacemi a zlepšovat jejich rozhodování pomocí vzdělávání a odbornosti již v procesu konzultace.
Jsme vědomě a úmyslně firmou regionální, protože jakékoli delší dojíždění nebo ubytování pracovníků stavbu prodražuje a dohled nad ní zhoršuje, také často znemožní využívat výhody už navázaných vztahů s osvědčenými subdodavateli. Snažíme se být takto efektivní a ve výsledku na tom získá především náš zákazník.
tým Krulich

Současnost a budoucnost

Firma Krulich je pro mě především cenná svým malým rodinným týmem. Je to prostředí, kde probíhá naprosto otevřená a efektivní komunikace a kde se všichni známe mnoho let. Dokážeme tak být velmi produktivní a zároveň nás společná práce hodně baví. Jako podnikatel mám hodně dobrý pocit z toho, že tyto pevné vnitřní vztahy nám umožňují ustát i různé složité a stresové situace. V budoucnu očekávám růst a přidávání dalších stálých pozic. Není to ale naší hlavní prioritou, jde nám především o správně nastavené procesy ve firmě a budování dobrého jména, ne jen navyšování zisku.
V roce 2015 jsme zažili velký posun dopředu – naše firma dostala novou vizuální identitu, nové logo a jednotný moderní image. Vypadáme teď jako současná firma, která má nakročeno do budoucnosti a vytváří kvalitní a trvalé hodnoty. Zároveň se vše snažíme držet skromné a normální, protože hlavní náplní naší práce není sebeprezentace, ale dobře postavený dům, dotažená rekonstrukce…prostě vaše spokojenost. To nás dnes i v příštích letech bude nejvíc motivovat a vaše důvěra nám umožní zacházet stále dál.
James Mašín

Firemní identita

Během let se nám ověřilo, že firma by měla mít jednotný vzhled a měla by budovat své jméno kvalitně odvedenou prací, dobrým zákazníckým servisem, a to vše prezentovat pěknou značkou, kterou si zákazníci budou pamatovat. Identita firmy tedy není jen ve vzhledu, jde také o hodnoty a myšlenky, které za celou věcí stojí.

Při navrhování našeho loga jsme chtěli sestavit dohromady znak, který bude rozpoznatelný a jasný, ale také v sobě ponese symbolismy a významy, které jsou pro nás důležité. Je to tedy „K jako Krulich“, ale také jsou to spojené tři základní konstrukční tvary, které vám svým významem řeknou o firmě mnohem víc.
Čtverec nejčastěji symbolizuje skupiny čtyř prvků jako jsou sever + jih + východ + západ nebo jaro + léto + podzim + zima. Také může představovat čtyři elementy světa: oheň + země + voda + vzduch. Obecně je to symbol stálosti a neměnnosti. Přírodní elementy, roční období a stálost tváří v tvář přírodním živlům – nejsou to dokonale popsané podmínky vzniku a života každé stavby?
Kruh je symbolem dokonalosti a úplnosti. Jeho nekonečnost symbolizuje opakování a trvání. Jako celek je také symbolem soustředěnosti, protože má vždy jeden neměnný střed. Pro nás představuje hlavně trvání hodnot, které naše firma vytváří a soustředění na jeden obor, ve kterém se snažíme být co nejlepší.
Trojúhelník je symbolem trojjedinných hodnot jako jsou duch + mysl + tělo, minulost + současnost + budoucnost nebo budování + udržování + destrukce. Výklad tohoto symbolu také často zmiňuje vysokou ambici, konstrukci a stabilitu. Právě kvůli ambici si tento silný symbol zvolili Pink Floyd pro své legendární album The Dark Side of the Moon.

vizitky

dopisní papír

samolepky

Náš vozový park udržujeme v dobrém stavu a v rozumném stáří. Auta ve stavebnictví trpí a zároveň najedou relativně malý počet kilometrů – nesnažíme se proto mít aktuální model. Firemní peníze raději investujeme do odborných školení našich lidí nebo do nákupu nářadí a technologií. To má totiž reálný pozitivní dopad na váš projekt.

Historie a tradice

Před téměř třiceti lety začal můj táta Miroslav Krulich působit jako stavbyvedoucí na velkých projektech v Německu a ve Francii. Po návratu tak začal s již solidními zkušenostmi budovat firmu, která měla nejprve formát živnosti a postupně se rozrůstala. Já a můj bratr Mirek jsme s tátou začínali a v průběhu let nás naučil vše ze svých zkušeností v oboru. Brácha již bohužel nemůže být s námi, ale firma i tak pokračuje dál a snažíme se držet a pozvedávat nastavenou tradici.
Můj dlouholetý kamarád a kolega James Mašín se postupně do firmy zapojil a prošel různými pozicemi až do role společníka. Jeho zkušenosti jsou stejně důkladné jako ty co sdílíme s tátou a James je vlastně taky členem rodiny.
Táta mi na každé stavbě vždy říkal, “Dělej to tak jako by to bylo pro tebe samotného a jednej se zákazníkem jako s členem vlastní rodiny”. Snažím se držet tento přístup v celé firmě, protože to je jediný způsob, jak si vybudovat dobré jméno, pokračovat v tradici a mít dobrý pocit z naší práce.
Daniel Krulich

Certifikáty a kvalifikace

Náš tým pravidelně absolvuje odborná školení a semináře týkající se všech možných aspektů stavebnictví a disponuje tak celou řad oficiálních certifikátů. Co to pro vás znamená? Že my jsme ti odborníci, které hledáte a své práci opravdu rozumíme, sledujeme trendy a dokážeme pro vás vybrat ta nejmodernější řešení.
Ytong Multipor, Lafarge, Knauf – podlahové konstrukce, Knauf – systémy suché stavby, Knauf – novinky v sortimentu, Ytong – Technický a zkušební ústav Praha, Callida Plus IV. Harmonogramy, Callida Plus I., Knauf – suchá výstavba a podlahové systémy, Callida Eurocalc, Rockwool, Knauf – sádrové omítky, Heluz, AZ Promo, Regulus, Knauf – protipožární ochrana, Europanel
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-KNAUF-systemy-suche-vystavby
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-KNAUF-malty-omitky-zakladni
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-YTONG
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-KNAUF-podlahove-konstrukce
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-HELUZ
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-YTONG-multipor
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-KNAUF-sadrove-omitky
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-EUROPANEL
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-KNAUF-novinky-v-sortimentu
Krulich-Stavby-Domu-certifikat-YTONG1