Jste sehraná parta?

Požadujete ohodnocení v úkole?

Chcete zapomenout na starosti se zařizováním a sháněním zakázek?

Právě teď nabízíme tuto pozici.

zednická parta

E

Jsme rodinná stavební firma KRULICH s tradicí přes 20 let nabízející spolupráci sehrané zednické partě, která odvádí kvalitní práci ohodnocenou v úkole.

Jsme naprosto normální firma za kterou stojí normální lidé, kteří mají svoji práci rádi. Realizujeme převážně rodinné domy na klíč a řídíme se mottem: “Stavíme pro vás přesně tak jako bychom to dělali sami pro sebe.”

Sídlíme v Brandýse nad Labem ( Praha-východ ) a zakázky realizujeme v okruhu do 20 km. Peníze vyplácíme oproti fakturaci 1x měsíčně dle měsíční prostavěnosti. S námi vám zcela odpadá: hledání zakázek, těžké vyjednávání s investory, složitá administrativa vč. papírování, zajištění lešení a specializovanější techniky a nářadí nutných pro výkon práce… to vše za vás vyřizujeme my. Soustředíte se tak na samotnou práci, kterou umíte nejlépe. Můžete se spolehnout na maximální podporu ohledně přípravy stavby, aby vše plynule navazovalo, práci pro vás máme zajištěnou nepřetržitě vč. zimy a pokud budete mít zájem, rádi vám poskytneme nářadí a pomůžeme ohledně zavedení pro vás nových technologických postupů.

Hledáme pouze dlouhodobou spolupráci.

V žádném případě vás nebereme jako někoho “pod námi” ale jako rovnocenného partnera, kterého si plně vážíme a respektujeme. To samé očekáváme i z vaší strany.

Pokud Vás inzerát zaujal, rád s Vámi proberu více informací. 

James Mašín, jednatel

Zajímá vás některá nabízená pozice? Určitě se ozvěte, rádi s Vámi vše probereme.

+420 723 463 321