Služby

Poradenství

Vždy se na nás můžete obrátit s dotazy a dohodnout se na první konzultaci vašeho projektu. Naše spolupráce se ale opravdu dá do pohybu až budete mít alespoň skicu vašeho záměru či obecný výkres od projektanta. Podle toho už dokážeme pochopit vaší vizi a můžeme vám pomoci projekt doladit a optimalizovat na základě našich zkušeností. Můžeme také zajistit prováděcí dokumentaci u nosných konstrukcí ze dřeva, oceli, železobetonu. Toto technické zkonkretizování s námi jako s realizátorem stavby je velmi dobrý postup, který zvyšuje kvalitu a efektivitu výsledku. V rámci této přípravné fáze pro naše zákazníky také zajišťujeme statické výpočty. 

Projekt

Spolupráce s námi opravdu začíná až nad vaším projektem opatřeným stavebním povolením. Až potom můžeme přistoupit k vážné debatě o realizaci. Přípravě projektu se jako realizační firma nevěnujeme, ale můžeme vám doporučit ověřené projektanty a zajímavé architekty, abychom vaší ideu posunuli blíže k realitě.

Hrubé stavby

Nejčastěji realizujeme kompletní hrubé stavby od základu, přes stěny a stropy až po krovy a střechy.

Železobetonové stropy a stěny

Náš tým dokáže pracovat i se složitou stavební dokumentací pro vyvázání armatury. Disponujeme vlastním bedněním a nabízíme realizaci od největších až po ty nejmenší plochy. 

Pohledový beton

Tyto plochy jsou úžasné moderní řešení pro architekturu, které nabízí mnoho možností finálního vzhledu povrchu betonové konstrukce. Beton může být hladký, nebo může být pojednaný různými otisknutými texturami.

Zakládání staveb

Stavby zakládáme spektrem ověřených způsobů jako jsou základové pasy, patky a rošty. Základové desky realizujeme na pasech ale i v pravém slova smyslu rovnou na podloží. Máme zkušenosti i s hlubinnými základy formou pilotů.

Česaný beton

Takto zpracované pochozí a pojezdové plochy nebo celá parkoviště se vyznačují vysokou chemickou a mechanickou odolností. Na rozdíl od jiných firem nabízíme realizaci i menších ploch z česaného betonu, např. v okolí rodinných domů.

Železobetonové opěrné zdi

Naše řešení slouží ideálně proti sesunutí svahů nebo vytvoření stabilních kaskád v kopcovitém terénu.

Zpevněné plochy

Realizujeme pochozí a pojezdové plochy z materiálů jako jsou betonové dlažby, kamenné kostky a kamenné drti. Umíme také beton s povrchovou úpravou vymýváním.

Postup

Kontakt, konzultace a schůzka

Nejprve vás pozorně vyslechneme a budeme se snažit pochopit vaše přání a charakter práce, kterou poptáváte. Již na první schůzce je důležité vidět vaší skicu nebo obecný návrh od projektanta či architekta. Tyto informace nám pomohou vám poradit a vytyčit správnou cestu k cíli. Schůzka nad prázdným stolem nemá moc smysl pro obě strany. V prvních fázích je konzultace poskytována zdarma jako investice do našeho vztahu s vámi.

Kalkulace a smlouva

Jakmile se dohodneme na spolupráci, tak pro vás připravíme přehlednou kalkulaci. Zde uvidíte přesně popsaný rozsah služeb a jejich cenu. Snažíme se zde o co nejpřesnější informace, abyste měli přehled. Spolu s tím také připravíme smlouvu, kterou vám do detailu vysvětlíme než dojde k podpisu a vzájemným závazkům.

Stavba

Tato fáze je především na nás, ale vždy vám dáme dobrý pocit přehledu a kontroly nad probíhajícím projektem. Během průběhu stavby udržujeme dobrou komunikaci a na vaše podněty reagujeme okamžitě.

Dotažení do konce

Zakládáme si na tom, že rozjetý projekt dotáhneme do úspěšného konce včetně všech detailů ve vzájemné spolupráci s vámi.

Krulich s.r.o., Zápská 1862, 250 01 Brandýs n/L, Česká republika IČ 27877922, DIČ CZ27877922

Krulich-stavby-domu-k-grey